Letenky od společnosti Laudamotion představují tento rok bezkonkurenčně nejlevnější cestu, jak tento nádherný ostrov navštívit. Jak jsem již psal, přes letní prázdniny jsou dostupné za cca 1020Kč a nově se uvolnil i termín na začátku července, který díky státním svátkům patří k nejžádanějším. V případě zájmu neváhejte s nákupem letenek i ubytování – Mallorka patří k top destinacím a později byste něco levného jen stěží sehnali. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Mallorku naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Jízdenky do Vídně můžete nakoupit u RegioJet (dříve StudentAgency), nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště ve Vídni i na Mallorce, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

Ubytování doporučuji také řešit co nejdříve a to bud klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu na první ubytování a ubytujte se přes Airbnb. Doporučoval bych ubytování řešit co nejdříve, v létě je  Mallorka velmi populární. Já pro názornost vybral tento hotel, zejména pro nízkou cenu. Je ale slabě hodnocen a pokud jste náročnější, doporučoval bych zvolit jiné ubytování s hodnocením alespon 7/10.

 

 

Letenky Vídeň – Mallorka – Vídeň zarezervujte za 39,9€ přímo na stránkách Rynair.com. Já pro názornost zvolil termín 4. – 11. července, ale je jich celá řada. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je tam vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Levné letenky na Mallorku
Levné letenky na Mallorku
Prázdninová Mallorka z Vídně nejen přes státní svátky na 8 dní za 5770Kč (letenky + hotel se snídaní)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!