Rádi byste vyrazili na španělskou Mallorcu a baví vás cestování na vlastní pěst? Využijte akčních letenek z Prahy, které se objevily u letecké společnosti Ryanair. Letenky za cenu 949 Kč jsou dostupné například v termínu 18.8. – 25.8. 2021. Mallorca si vás získá svými dlouhými písečnými plážemi, historickými památkami a krásnou přírodou. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce Mallorcou, ať vám neunikne žádné ze zajímavých míst. Pokud přeci jen dáváte přednost cestování s CK, zájezdy na Mallorcu najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně je do Španělska možné cestovat bez omezení. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Mallorce doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Mallorce můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Mallorca–Praha například v termínu 18.8. – 25.8. 2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce.

Prázdninová Mallorca přímým letem z Prahy za 949 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!