Dovolená vám vždy neskutečně rychle uteče? Pak se k moři nevydávejte pouze na klasický týden, ale rovnou na 13 dní. Cestovní kancelář do prodeje uvolnila zájezd na řeckou Krétu za velmi dobrou cenu. Za 16 990 Kč získáte letenky z/do Prahy, transfer z letiště k hotelu a po skončení pobytu zase zpět, služby českého delegáta, stravování formou all inclusive a ubytování na klidném místě, a přesto v docházkové vzdálenosti k nákupním možnostem i k pláži. Na dovolenou se vypravíte hned na začátku prázdnin. Našeho průvodce Krétou s celou řadou tipů pak naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Řecko dle tzv. semaforu (viz článek o novém rozhodnutí vlády) patří mezi „zelené země“, v nichž je minimální riziko nákazy. Od 15. června se vás po příletu na letiště Athény nebo Soluň netýká povinná karanténa. Poté se mají otevřít také další letiště, ani na ostrovech nebudete muset podstupovat karanténu.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

Dovolenou v hotelu Danelis můžete zarezervovat zde >>

 

zájezd Kréta, začátek července
Zájezd na Krétu, hotel Danelis
Prázdninová Kréta z Prahy na 13 dní s ALL INCLUSIVE za 16 990 Kč! (přes CK)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!