Pokud jste milovníky italských památek, mohl by vás zaujmout náš dnešní tip na levné letenky. Se společností Ryanair se můžete vydat z Prahy do Pisy a to za příjemných 518 Kč za zpáteční let. Zatím můžete vybírat z několika říjnových termínů a strávit v Pise jenom pár dní, ale na výběr jsou i lety s týdenními rozestupy. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář .  Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší mobilitu doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování v Pise, nebo blízkém okolí, můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Pisa – Praha, například v termínu 2.10. – 9.10.2021, můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Pisa z Prahy v říjnových termínech za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!