Omán z Prahy v mnoha termínech za 6990 Kč! (letenky tam i zpět)

Omán z Prahy v mnoha termínech za 6990 Kč! (letenky tam i zpět)

Navštivte sultanát Omán na vlastní pěst a poznejte arabskou kulturu v plné kráse! V rezervačním systému českého prodejce letenek Pelikán se právě objevily akční lety z Prahy do Muscatu jen za 6 990 Kč. Cena je platná za zpáteční let a vybírat můžete z mnoha termínů během ledna a únoru 2023. V samotném hlavním a zároveň největším městě Ománu je k vidění nejen spousta kulturních a historických skvostů, ale i moderní architektura. Za návštěvu rozhodně stojí Mešita sultána Kábúse, nebo místní tržnice, kde seženete opravdové poklady. Pokud není individuální turistika nic pro vás, zájezdy do Ománu s cestovní kanceláří můžete hledat například zde.

INFO KE KORONAVIRU: Cesty do Ománu nejsou aktuálně omezeny žádným protipandemickým nařízením. Není potřeba prokazovat bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář.

<

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod>>.

K ceně letenek nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož online srovnánínaleznete zde.

Ubytování si můžete zarezervovat přes Booking. Pokud preferujete bydlení u místních, můžete se poohlédnout po nabídkách i na serveru Airbnb.

Letenky na trase Praha–Muscat (Omán)–Praha v několika termínech během ledna a února následujícího roku zakoupíte u ověřeného českého prodejce >>