Vydejte se do Ománu s leteckou společností Turkish Airlines! Pokud rádi cestujete na vlastní pěst a láká vás Arabský poloostrov, mohly by vám padnout do oka akční letenky z Katovic. Letenky na trase Katovice – Muscat – Katovice pořídíte v mnoha termínech od března do listopadu za cenu 5 990 Kč. Pokud je Omán na vašem seznamu vysněných destinací, ale dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od CK si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Cesty do Ománu nejsou aktuálně omezeny žádným protipandemickým nařízením. Není potřeba prokazovat bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář.

<

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod>>.

K ceně letenek nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož online srovnání naleznete zde

Ubytování si můžete zarezervovat přes Booking.

Letenky na trase Katovice – Muscat – Katovice v mnoha termínech od března do listopadu 2023 můžete rezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce Pelikán >>

Omán z Katovic v mnoha termínech po celý rok včetně letních prázdnin za 5990 Kč! (letenky s Turkish Airlines tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!