Nová linka z Prahy přímým letem na Skiathos. Letenky od 2758 Kč!

Nová linka z Prahy přímým letem na Skiathos. Letenky od 2758 Kč!

Cestujete na vlastní pěst a mezi vaše top destinace patří Řecko? Pak by vám mohla udělat radost zpráva, která k nám zamířila od nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair. Ten totiž otevřel novou přímou linku z Prahy na Skiathos. Létá se každé úterý a pátek a například v termínu 6.6. – 13.6.2023 seženete zpáteční letenky jen za 2 758 Kč. Před cestou určitě nezapomeňte prozkoumat rady a tipy v našem online průvodci ostrovem Skiathos. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy na řecké ostrovy si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně pro cesty do Řecka neplatí žádná omezení. Není potřeba dokládat potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet, určitě si přečtěte článekJak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například dopravu do Prahy, letištní transfery, ubytování, MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po ostrově cestovat bez omezení, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na ostrově Skiathos můžete vyhledat na stránkách Booking

Letenky na trase Praha – Skiathos – Praha v termínu 6.6. – 13.6. 2023 můžete rezervovat na stránkách Ryanair >>