Chtěli byste zkusit individuální turistiku, ale zatím si netroufáte na plánování celé dovolené? Pak by vám mohl přijít vhod náš další příspěvek, ve kterém vám ukážeme kombinaci levného ubytování a akčních letenek, díky kterým můžete strávit víkend na Menorce již od 3990 Kč. Letenky pořídíte u dopravce Ryanair a my jsme vybrali termín 6.-13.10.2022. Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dostanete autem, nebo vlakem. Ubytovat se můžete například v apartmánech Vista Blanes, ale pokud preferujete jiný typ ubytování, není problém si vybrat dle vlastních preferencí. Rady a tipy na výlety najdete v našem podrobném online průvodci Menorcou. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, vyberte si z nabídky zájezdů s cestovní kanceláří.

INFO KE KORONAVIRU: Do Španělska se již může cestovat bez omezení tak, jako před pandemií. Není potřeba předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace sledujte na stránkách MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, dopravu na letiště, či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Nelíbí se vám námi vybrané ubytování? Další možnosti můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Vídeň – Menorca – Vídeň v termínu 6.10. – 13.10. 2022 můžete rezervovat na stránkách společnosti Ryanair >>

Ubytování v apartmánech Vista Blanes si můžete prohlédnout a rezervovat zde >>

Nízkorozpočtová dovolená na Menorce na týden za 3990 Kč! (letenky z Vídně + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!