Již delší dobu přemýšlíte nad návštěvou proslulého New Yorku? Nyní máte jedinečnou příležitost. Pokud využijete našeho tipu, zpáteční letenky z Prahy do New Yorku, pořídíte za fantastických 8 770 Kč. Před cestou se určitě inspirujte v našem průvodci New Yorkem, ve kterém se dozvíte, jaká místa během vašeho pobytu navštívit. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, ale i tak byste rádi New York navštívili, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem určitě pozorně sledujte aktuální informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné.  Aktuálně pro cesty USA platí tyto podmínky: Před odletem do USA musí všichni cestující mít spolu s potvrzením o očkování i negativní test, který nebude starší déle než jeden den. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Před odletem nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Přehledné online srovnání  naleznete na tomto odkazu >>. Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady na cestu, a to včetně letištních transferů, ubytování a stravy. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit online zde.

Ubytování můžete vyhledat a zakoupit skrze portál Booking. 

Letenky na trase Praha – New York – Praha s mezipřistáním v Dublinu rezervujte na stránkách Aer Lingus. 

New York z Prahy o letních prázdninách i se zavazadlem za 8770 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *