New York z Německa v celou řadu termínů za 7590 Kč! (letenky tam i zpět)

New York z Německa v celou řadu termínů za 7590 Kč! (letenky tam i zpět)

Láká vás návštěva New Yorku? S naším tipem do tohoto velkoměsta můžete zamířit za 7 590 Kč. Letenky za tuto cenu jsou dostupné z německého Berlína i Mnichova. Letenky z Mnichova pořídíte v termínech od ledna do března 2023. Letenky z Berlína jsou dostupné od listopadu 2022 do března 2023. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našehoonline průvodce New Yorkem, ve kterém najdete tipy na zajímavá místa. Pokud byste USA rádi navštívili, ale cestování na vlastní pěst není pro vás, organizované zájezdy najdetezde.

INFO KE KORONAVIRU:Před odletem určitě pozorně sledujte aktuální informace na stránkáchMinisterstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné. Aktuálně pro cesty USA platí, že všichni cestující musí mít potvrzení o platném očkování.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vástento podrobný návod >>

Před odletem nezapomeňte na uzavření cestovního pojištění. Přehledné online srovnání naleznete na tomto odkazu >>.

Nezapomeňte si propočítat veškeré náklady na cestu, a to včetně letištních transferů, ubytování a stravy. Myslete na to, že pro vstup do USA je potřeba vyřídit povolení ESTA, což můžete učinitonline zde.

Ubytování můžete vyhledat a zakoupit skrze portálBooking.

Letenky z Mnichova do New Yorku od ledna 2023 do března 2023 můžete rezervovat zde >> Další termíny najdete zde >>. Letenky z Berlína do New Yorku od listopadu 2022 do března 2023 můžete rezervovat zde >>