Rádi byste se v příštím roce vydali do „města, které nikdy nespí“? Díky akční nabídce aerolinek Lufthansa a United Airlines se do NY nyní můžete dopravit za opravdu parádní cenu. Vybírat můžete mezi odletem z Mnichova a Berlína, v obou případech za zpáteční letenky zaplatíte 6 990 Kč včetně příručního zavazadla. Aktuálně jsou k dispozici termíny od ledna do dubna, doslova ale mizí pod rukama, s nákupem proto doporučujeme příliš neotálet. Našeho podrobného průvodce New Yorkem si můžete přečíst zdarma zde. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před odletem za oceán rozhodně nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Zdravotní péče je v Americe velice drahá, kdybyste potřebovali lékařské ošetření, bez pojištění by vás to vyšlo na opravdu vysokou sumu. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupného Mnichova či Berlína. Pro dopravu můžete využít autobusy RegioJet či Flixbus, některé spoje zajíždí přímo na letiště.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte (alespoň orientačně) spočítat veškeré náklady na dovolenou. New York nepatří mezi ty nejlevnější místa, je třeba s tím počítat už při nákupu letenek. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit online zde.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte tuto naši slevu na vaše první ubytování zakoupené přes AirBnb. Nejdražší, ale taky největší zážitek je bydlet přímo na slavném Manhattanu.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Mnichov–New York–Mnichov za 6 990 Kč rezervujte zde v kalendáři termínů >>

 

Letenky Berlín–New York–Berlín za 6 990 Kč rezervujte zde v kalendáři termínů >>

 

New York z Mnichova
Levné letenky z Mnichova do NY

 

z Berlína do New Yorku
Levné letenky z Berlína do NY
New York z Mnichova či Berlína za 6990Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!