Ještě se vám nepoštěstilo navštívit Big Apple? Alespoň jednou za život spatřit ty majestátní mrakodrapy, Sochu Svobody, udělat si piknik v Central parku, nakupovat na Manhattanu, projít se po 5th Avenue… to je snem mnoha z nás. A právě teď se tento sen může proměnit v realitu díky velmi levným letenkám do New Yorku. Z Berlína je nyní pořídíte za perfektní cenu 6 990 korun za zpáteční letenku. Nejvíce termínů je dostupných na leden až březen 2020, tam můžete letět téměř kterýkoliv den, pár termínů však seženete i letos a nebo potom na jaře (duben, květen). Toto je tip na individuální turistiku, zájezd s cestovní kanceláří hledejte tady. Průvodce po NY pak najdete zde.

 

 

Tip: Jestli nemáte zkušenosti s individuální turistikou nebo jen hledáte rady a tipy pro tento typ cestování, pročtěte si našeho podrobného průvodce>>

 

Odlet i přílet je z Berlína. Německé metropole disponuje dvěma letišti, nás bude zajímat letiště Berlin Tegel. Do Berlína se dostanete přímým vlakem ČD nebo využijte autobusy RegioJet či Flixbus, které jezdí přímo na letiště. Podrobnosti k cestě na letiště a další užitečné informace o něm hledejte tady.

 

V NY je určitě dráž než u nás, proto si před cestou nezapomeňte propočítat plánované výdaje jako je cesta z/na letiště (přiletíte na letiště JFK), ubytování na místě, strava, cestovní pojištění, případné výlety, vstupy na památky, městskou hromadnou dopravu/taxi. Podívejte se na tento online srovnávač cestovního pojištění zde. 

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking nebo můžete také využít naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnB.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Berlín – New York – Berlín můžete zakoupit na těchto stránkách. Termínů je zatím opravdu hodně a je z čeho vybírat.

 

Levné letenky NY
New York z Berlína za 6990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!