Pokud je New York na seznamu vašich vysněných destinací, jistě vás potěší náš další dnešní tip! V nabídce letecké společnosti se objevily akční letenky z Vídně za 9 790 Kč. Do New Yorku se tak můžete vydat přímým letem v několika termínech od ledna až do března 2022. Zatoulejte se v ulicích tohoto velkoměsta a navštivte ikonická místa jako Times Square, sochu Svobody, Central Park, most v Brooklynu či Rockefellerovo centrum. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci tímto městem. Pokud byste rádi New York navštívili, ale dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy s CK najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Podmínky pro vycestování do zahraničí se neustále mění, proto lze jen těžko odhadovat, jaká pravidla budou aktuálně v platnosti v termínu vašeho pobytu. Rozhodně před odletem doporučujeme sledovat aktuální informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné. Aktuálně pro cesty USA platí tyto podmínky: Před odletem do USA musí všichni cestující mít kromě potvrzení o očkování i negativní test, který nebude starší déle než jeden den. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Před odletem nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Přehledné online srovnání  naleznete na tomto odkazu >>.

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady na dovolenou. New York nepatří mezi nejlevnější destinace, vyšší výdaje budete mít za ubytování, stravování i dopravu. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit online zde.

Ubytování můžete vyhledat a rezervovat přes Booking, ale pokud upřednostňujete ubytování v soukromí, hledejte na stránkách Airbnb. 

Přímé letenky na trase Vídeň – New York – Vídeň v termínech od ledna do března 2022 rezervujte  v kalendáři termínů na stránkách ověřeného českého prodejce. 

New York přímým letem z Vídně za 9790 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!