Láká vás město světel a mrakodrapů na východním pobřeží Spojených států? Na trhu se právě objevila velice výhodná nabídka zpátečních letenek do New Yorku, a to dokonce s odletem z Prahy. Poznejte Velké jablko vlastníma očima, navštivte Central Park, Sochu Svobody a všechny natáčecí lokality z vašich oblíbených filmů! Termínů je opravdu mnoho, takže vás čas omezovat nebude. S rezervací si však pospěšte, o letenky je veliký zájem! Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do New Yorku s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. Lety mimo země Schengenského prostoru jsou vybavovány z Terminálu 1. Pokud se v pražské MHD nevyznáte, tak z hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla si s sebou můžete vzít zdarma a jízdenka se dá koupit u řidiče.

 

Před odletem určitě nepodceňte sjednání cestovního pojištění. Jeho přehledné online srovnání naleznete na tomto odkaze. Také k celkové ceně nezapomeňte připočítat dopravu z/na letiště v New Yorku.

 

Ubytování si můžete zarezervovat například přes stránku Bookingkde naleznete hotely či ubytovny v konkrétní destinaci. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnb. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Praha–New York–Praha v libovolných termínech od listopadu do března můžete zarezervovat prostřednictvím tohoto přehledného kalendáře.

 

Levné letenky do New Yorku
Levné letenky do New Yorku
New York z Prahy za 7990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!