Několik letenek z Prahy do Francie (Lyon, Nantes, Toulouse) za 440 Kč! (220 Kč v jednom směru)

Několik letenek z Prahy do Francie (Lyon, Nantes, Toulouse) za 440 Kč! (220 Kč v jednom směru)

Náš další dnešní tip potěší všechny, kteří rádi cestují na vlastní pěst. V rezervačním systému letecké společnosti Volotea najdete letenky do několika francouzských měst za cenu 220 Kč. Z Prahy si tak můžete zaletět například do Lyonu, Toulouse nebo Nantes a letenka v obou směrech vás vyjde na 440 Kč. S rezervací příliš dlouho neváhejte, k dispozici je pouze několik míst. Pokud přeci jen preferujete cestování s CK, zájezdy do Francie si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Očkovaní cestující ze států EU (platí i pro tranzit) musí pro vstup do Francie předložit potvrzení o provedeném očkování. Neočkovaní cestující musí pro vstup do Francie předložit negativní PCR (platný max. 72 h) nebo antigenní test (platný max. 48h). Více informací najdete na stránkách MZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Pokud chcete vyrazit i mimo Toulouse, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil.

Ubytování ve Francii můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky z Prahy do francouzských měst Lyon, Nantes a Toulouse můžete rezervovat zde >>