V dnešním prvním levnocestovatelském tipu se společně podíváme na to, jak navštívit Kanárské ostrovy co možná nejlevněji. Využijeme při něm letenek na Lanzarote za cca 1700Kč (cena za let tam i zpět) a levného ubytování kousek od moře. Kalkulace je vedena pro 2 lidi, pokud by vás letělo více, dá se s cenou dostat ještě o něco níže. Detailního průvodce po Lanzarote, naleznete zde. Zájezdy na Lanzarote přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde. V případě zájmu si pospěšte s nákupem, v tuto chvíli zbývají za nejnižší cenu 4 letenky.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 66,6€ zakupte na Ryanair.com v termínu 3. – 13. prosince

 

Letenky na Lanzarote
Letenky na Lanzarote

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

Při nákupu přes přes tento odkaz získáte 10% slevu.

 

Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování a ubytovat se přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině, jedinou podmínkou je vyšší cena jak 1900Kč-2000Kč.

 

Já pro názornost zvolil toto ubytování za 8232Kč/2 osoby/11 dní, ale samozřejmě si zvolte pobyt dle svých představ. Při nákupu přes přes tento odkaz získáte 10% slevu.

Pro nejrychlejší: Kanárské ostrovy (Lanzarote) na 11 dní za 5850Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!