Velmi výhodných letenek na Gran Canarii a zpět za cca 1600Kč využijeme v dnešním předposledním levnocestovatelském tipu. Odlet bude tentokrát z Berlína, což může vypadat nedostupně, ale z Prahy jsou ten cca 4 hodinky jízdy pohodlným autobusem a ceny za jízdenky tam i zpět začínají na 700Kč. K letenkám jsem pro názornost vybral levné ubytování, ale není problém zvolit hotel s All Inclusive. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete letět na Kanáry přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

V tuto chvíli za nejnižší cenu zbývá posledních 5 letenek a tak si v případě zájmu pospěšte s nákupem.

 

 

Letenky Berlín – Gran Canaria – Berlín za 62,6€ zakupte na Ryanair.com v termínu 1. – 4. prosince. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce. Cena je o trochu vyšší kvůli jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web (za což děkuji 🙂 ).

 

 

Letenky na Gran Canarii
Letenky na Gran Canarii

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo (+ např. kabelku nebo notebook), odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely pro 2 osoby na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral toto ubytování, nicméně si vyberte dle svých preferencí a rozpočtu. Někomu nemusí vyhovovat sdílená koupelna a raději si připlatí. Pokud preferujete All Inclusive, zajímavě vypadá tento hotel (recenze na Invii naleznete zde). Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Ubytování na Gran Canarii s All Inclusive
Ubytování na Gran Canarii s All Inclusive
Pro nejrychlejší: Kanárské ostrovy na 4 dny v prodlouženém víkendu za 2750Kč! (či 5750Kč s ALL INCLUSIVE)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *