Chtěli byste letošní  dovolenou trávit v Chorvatsku, ale organizované zájezdy vám nic neříkají? Přinášíme vám tip akční letenky!  Z Prahy do chorvatského letoviska Zadar  se můžete podívat v termínu 12.8. – 19.8. 2021 za akční cenu 1 199 Kč. Letenky seženete u letecké společnosti Ryanair. Před cestou můžete nahlédnout do našeho online průvodce Chorvatskem, ve kterém najdete inspiraci na zajímavé výlety. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovaným zájezdům, můžete si je prohlédnout na tomto odkazu

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.7. musí čeští občané při cestách do Chorvatska předložit platný digitální EU COVID certifikát. Pokud jej nemají, musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek. Cestující bez COVID certifikátu musí předložit na hranicích potvrzení o negativním výsledku PCR testu (ne starší 72 hodin od odběru) nebo negativním výsledku antigenního testu (ne starší 48 hodin od odběru). Další možností je prokázat se první dávkou očkování, pokud od jejího podání uběhlo 22 dní či potvrzením o úplném očkování, pokud od druhé dávky uběhlo 14 dní.  Doporučuje se, aby cestující vyplnili příjezdový formulář EnterCroatia. Výjimku mají děti do 12 let, jejichž rodiče splňují alespoň jednu z podmínek.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování si můžete zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Chorvatsku můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Zadar–Praha v termínu 12. 8. – 19.8.2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde buse cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce.

Nejlevnější letenky z Prahy do Chorvatska o letních prázdninách za 1199 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!