Uleťte se schovat před zimou na Kanárské ostrovy. Díky letecké společnosti Ryanair se můžete vydat na ostrov Lanzarote, a to za úžasných 630 Kč. Rychle zařiďte vše potřebné, sbalte kufry a v termínu 15.1. – 22.1.2022 odleťte prozkoumat krásy tohoto ostrova. Lanzarote patří k nejkrásnějším a nejoblíbenějším ostrovům na Kanárech. Rady a tipy na výlety najdete v našem průvodci po Lanzarote. Pokud si na individuální turistiku netroufáte, ale přesto byste Kanárské ostrovy rádi navštívili, můžete si vybrat z katalogu hotových zájezdů přes cestovní kancelář.

INFO KE KORONAVIRU:  Česká republika je zařazena na seznamu rizikových zemí. Osoby, které cestují z rizikových regionů, musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu. S platností od 1.2.2022 bude Španělsko uznávat potvrzení o očkování jen do uplynutí 270 dnů od aplikace poslední dávky. Aktuální informace sledujte na stránkách MZV

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, dopravu na letiště, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po ostrově cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Lanzarote můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. Vzhledem k současné situaci doporučujeme upřednostnit takové ubytování, které umožňuje bezplatné storno pobytu.

Letenky na trase Vídeň – Lanzarote – Vídeň v termínu 15.1. – 22.1.2022 můžete rezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně zakoupíte všechny letenky u ověřeného českého prodejce. Cena bude sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

 

Nejlevnější letenky na Lanzarote z Vídně za 630 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *