Nyní potěšíme všechny nadšence low-cost cestování! Díky nízkonákladové letecké společnosti WizzAir můžete pořídit letenky na trase Budapešť – Dubaj za skvělých 1850 Kč.  Cena platí pro všechny členy věrnostního klubu, ale i bez členství se jedná o úžasnou nabídku. Vybírat můžete hned z celé řady termínů včetně prodloužených víkendů. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci po Dubaji, ve kterém se dozvíte mnoho zajímavých informací. Pokud přeci jen dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si je prohlédnout na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Dubaje jsou cestující povinni předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Na letišti můžete být dále náhodně vybráni k podstoupení dodatečného PCR testu. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například dopravu do Budapešti, letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky  Booking

Letenky na trase Budapešť – Dubaj – Budapešť např. v termínu 23.11. – 27.11. 2022 pořídíte na stránkách WizzAir.

 

Nejlevnější letenky do Dubaje z Budapešti i na prodloužený víkend za 1850 Kč!

1 komentář u „Nejlevnější letenky do Dubaje z Budapešti i na prodloužený víkend za 1850 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!