Neapol

Přemýšlíte nad víkendovým výletem do Neapole? Pak vám jistě nesmí uniknout tento tip na akční letenky, které najdete v rezervačním systému dopravce Ryanair. Za zpáteční let s odletem z Prahy v termínu 25.11. – 27.11.2022 zaplatíte jen 1104 Kč, proto s nákupem neváhejte. Neapol není jen jedním z největších měst Itálie, ale oblíbeným turistickým cílem. Najdete zde hrady, muzea i palác a bezkonkurenčně největším lákadlem je sopka Vesuv. Před cestou určitě nakoukněte do našeho online průvodce Itálií. Pokud se do Neapole plánujete podívat, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, organizované zájezdy si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie je otevřena turistům bez omezení. Není proto nutné prokazovat se žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Podrobné informace se dozvíte na stránkách ministerstva.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, určitě vám přijde vhod tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí. Nezapomeňte připočítat letištní transfery, ubytování, stravování a vstupy do památek. 

Ubytování v Neapoli můžete vyhledat a rezervovat na  stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Neapol – Praha v termínu 25.11. – 27.11. 2022 koupíte na stránkách dopravce Ryanair.

Neapol z Prahy na víkend za 1104 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *