Menorca o letních prázdninách za 1130 Kč! (letenky z Vídně tam i zpět)

Menorca o letních prázdninách za 1130 Kč! (letenky z Vídně tam i zpět)

Přemýšlíte kam o letních prázdninách a rádi cestujete na vlastní pěst? Díky akčním letenkám společnosti Ryanair můžete vyrazit na slunnou Menorcu. Zpáteční letenky z Vídně v termínu 18.8. – 25.8. 2022 můžete pořídit za cenu 1 130 Kč. Tento španělský ostrov láká na krásné pláže a přírodu i průzračné moře. Rady a tipy na výlety najdete v našem podrobném online průvodci Menorcou. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovaným cestám, přehled zájezdů na Menorcu najdetezde.

INFO KE KORONAVIRU: Do Španělska se již může cestovat bez omezení tak, jako před pandemií. Není potřeba předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace sledujte nastránkách MZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vástento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil.

Hotely na Menorce můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Vídeň – Menorca – Vídeň v termínu 18.8. – 25.8. 2022 můžete rezervovat zde >>