Letecká společnost Ryanair dnes v rámci týdne slev zlevnila letenky z Prahy do Londýna až na částku 129Kč v jednom směrua tak se tam i zpátky můžete podívat za stěží překonatelných 258Kč. V této ceně jsou všechny poplatky a je tak konečná. Za tuto cenu je jen několik letenek a nevycházejí zrovna šikovně (jedna na týden a druhá na večer v Londýně), ale je možná kombinace těchto levných letenek s trochu dražšími letenkami na více termínů kolem 439Kč, což je pořád skvělá cena. Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde. V případě zájmu si velmi pospěšte, platnost bude v minutách.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za cestu z/na letiště a dopravu na místě. Lístky na spoj letiště Stansted – centrum – letiště Stansted si zakupte ihned po nákupu letenek na EasyBus. Ted stojí necelé 2 libry v jednom směru, ale postupně to stoupá. Co se času týká, oficiálně by cesta měla trvat zhruba hodinu a půl, nicméně raději počítejte s 2 hodinami a při cestě zpět si nechte dostatečnou rezervu (doprava může být zacpaná).

 

Hotel si zajistěte přes Booking. Pokud rezervaci učiníte přes tento odkaz, získáte navíc 10% slevu.

 

Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky Praha – Londýn – Praha zarezervujte přímo na Ryanair.com. Za nejnižší cenu je např. datum 16. – 17. ledna (ale dejte pozor, že přílet je večer a odlet ráno, takže je to tak na večerní procházku, nebo na kombinaci s jinými, trochu dražšími letenkami).

 

Letenky z Prahy do Londýna
Letenky z Prahy do Londýna
MEGAHIT! Londýn z Prahy za 258Kč! (letenky tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!