Pokud vás láká exotický Mauricius, určitě vám padne do oka náš dnešní tip na letenky. V rezervačním systému ověřeného českého prodejce Pelikán se objevily zpáteční letenky z Prahy na tento ostrov za cenu 13 990 Kč. Letenky jsou dostupné v několika termínech během září a října 2023. Cestování na vlastní pěst není nic pro vás? V tom případě si nezapomeňte prohlédnout nabídku cestovních kanceláří. 

INFO KE KORONAVIRU: Na Mauricius je možné cestovat jako před pandemií. Podrobné informace a doporučení najdete na stránkách MZV. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud byste rádi vyzkoušeli cestování na vlastní pěst, ale ještě s ním nemáte dostatek zkušeností, užitečné rady a tipy najdete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Před cestou na Mauricius určitě nezapomeňte na cestovní pojištění, jehož přehledné srovnání najdete zde >>Taktéž si nezapomeňte propočítat všechny náklady spojené s cestou, a to včetně letištních transferů, ubytování a stravování. 

Ubytování na ostrově můžete najít na stránkách Booking

Letenky na trase Praha – Mauricius – Praha během září a října 2023 můžete pořídit na stránkách ověřeného leteckého prodejce Pelikán >>

Mauricius z Prahy za 13990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!