Mauricius z Budapešti za 13690 Kč! (letenky tam i zpět)

Mauricius z Budapešti za 13690 Kč! (letenky tam i zpět)

Pozorování delfínů, překrásné národní parky, exotická fauna i flora a v neposlední řadě také výtečná kuchyně. To vše a mnohem více můžete zažít a ochutnat, pokud si s naším tipem na akční letenky naplánujete dovolenou na Mauriciu. Volná sedadla najdete v rezervačním systému prodejce Pelikán a za cenu 13 690 Kč pořídíte zpáteční letenky s odletem z Budapešti. Své plány tak můžete rozšířit například o návštěvu lázní, nebo vyhlášené Central Market Hall. Vybírat můžete hned z několika termínů během ledna a února roku 2024. Máte tak hromadu času na plánování vaší dovolené snů. Rádi byste se na Mauricius podívali, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás? V tom případě si nezapomeňte prohlédnout nabídku zájezdů od cestovních kanceláří. 

INFO KE KORONAVIRU: Na Mauricius je možné cestovat jako před pandemií. Podrobné informace a doporučení najdete na stránkách MZV.

<

TIP PRO VÁS:Pokud byste rádi vyzkoušeli cestování na vlastní pěst, ale ještě s ním nemáte dostatek zkušeností, užitečné rady a tipy najdete v našem článkuJak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Před cestou na Mauricius určitě nezapomeňte na cestovní pojištění, jehož přehledné srovnání najdete zde >>Taktéž si nezapomeňte propočítat všechny náklady spojené s cestou, a to včetně letištních transferů, dopravu na letiště v Budapešti, ubytování a stravování. 

Ubytování na Mauriciu můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking.

Letenky na trase Budapešť – Mauricius – Budapešť během ledna a února následujícího roku můžete pořídit na stránkách ověřeného leteckého prodejce Pelikán >>