Naplánujte si dovolenou na Maltě! Zpáteční letenky s odletem z Prahy aktuálně u letecké společnosti Air Malta pořídíte za 3 490 Kč. Daná částka již zahrnuje 2 ks příručních zavazadel a 1 ks zavazadla do podpalubí. Vybírat můžete z několika termínů od července až do konce roku. Na Maltě si pak dosyta užijete koupání v čistém moři i návštěvu památek. Zážitkem je rovněž výlet lodí na ostrov Gozo a Comino. Naše další tipy naleznete v průvodci Maltou. Pokud upřednostňujete dovolenou přes cestovní kancelář, všechny zájezdy na Maltu naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Malta celkově měla zhruba 600 nakažených, přičemž vyniká vysokým počtem provedených testů. Letiště by provoz mělo obnovit od 1. července. Do Česka se pak od dnešního dne (15. června) vrátíte bez povinnosti předkládat test.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Sjednání cestovního pojištění při cestách po EU sice není nezbytností, my ho ale vždy raději doporučujeme. Stojí pár korun na den a získáte s ním jistotu, že případné lékařské ošetření za vás kompletně uhradí pojišťovna. Přehledné online srovnání dostupných cestovních pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek i přesto nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu. Na Maltě se prakticky všude dostanete veřejnou dopravou. Pokud plánujete více cestovat, vyplatí se koupit jízdenka na 7 dní, také jsme ji využili.

 

Všechny volné hotely naleznete zde. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování koupené přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci zvažte rezervaci ubytování s možností bezplatného storna

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Praha–Malta–Praha rezervujte v tomto přehledném kalendáři >>.

 

TIP: Na Maltě raději počítejte se silným provozem, na letiště proto při návratu raději vyrazte s předstihem.

 

letenky Malta Air Malta
Letenky z Prahy na Maltu od července do prosince
Malta z Prahy o letních prázdninách včetně odbaveného zavazadla za 3490 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!