Levných letenek z Bratislavy na Maltu můžete využít k výletu za teplejším počasím. Letenky v jednom směru jsou dostupné za 7.9€ a za cestu tam i zpět, včetně všech poplatků, tak zaplatíte pouze 420Kč. Tento tip je na individuální turistiku, pokud upřednostňujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Maltu naleznete zde. V případě zájmu si pospěšte s nákupem.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Na Maltu nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Co se týká počasí na Maltě v lednu, je to těžké odhadnout –  i u nás může tou dobou být něco mezi -15 a +15 :). Určitě nepočítejte s koupáním, teploty ale budou příjemnější než u nás.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/ na letiště v Bratislavě i na Maltě. Na Maltě není nutností pronájem auta, prakticky všude se dostanete i veřejnou dopravou. Všechny hotely na názorné datum, naleznete zde.

 

 

Letenky Bratislava – Malta – Bratislava zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín 13. – 17. ledna. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Levné letenky na Maltu
Levné letenky na Maltu

 

 

 

 

Malta z Bratislavy za 420Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!