Výhodných letenek z Bratislavy na Mallorku za necelých 20€ a z Barcelony do Prahy 34,39€ využijeme k dnešnímu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Přelet mezi Mallorkou a Barcelonou je možný v podstatě každý den za zhruba 10€ a cekově se tak s cenou za všechny letenky vejdeme do 1690Kč. Výlet jsem naplánoval na týden, z vlastní zkušenosti bych vám doporučoval na Mallorce strávit 5 dní a zbytek v Barceloně. Ale je to samozřejmě na vás.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady, zejména za dopravu na místě a ubytování.

 

Ubytování můžete zarezervovat klasicky přes Booking (přes tento odkaz získáte 10% slevu).  Možností jak ušetřit je využít slevy 472 – 725Kč na první ubytování dražší jak zhruba 1500Kč, kterou může využít každý ve skupině.

 

Odlet je z Bratislavy a návrat do Prahy. Pokud by vám to vyhovovalo více, můžete se vrátit o trochu dráž i např. do Budapešti (také s Ryanairem).

 

 

Všechny letenky zakupte najednou a to na stránkách Ryanair.com. Za nejnižší cenu máte v ceně jen příruční zavazadlo, které vám bude stačit bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde. Počítejte také s tím, že pokud budete kupovat více míst, systém Ryanairu vás schválně rozesadí. Je to jejich (dle mého hloupá) snaha vydělat na prodeji konkrétních sedadel. Takže nezbývá než se s tím smířit, zkusit se domluvit na místě, nebo si připlatit za místo.

 

Letenky Bratislava – Mallorka nakupte na 24. října za 19,9€

 

 

 

Letenky Mallorka – Barcelona nakupte například na datum 29. října za 10,29€

 

 

Letenky Barcelona – Praha zakupte na datum 31. října za 34,39€

 

 

Mallorka a Barcelona v jednom výletu za 1690Kč! (všechny letenky)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!