mallorca

Jestliže to do Vídně máte co by kamenem dohodil a patříte mezi milovníky Španělska, pak by vás mohly zajímat akční letenky na španělský ostrov Mallorca od společnosti Ryanair. Zpáteční letenky vás v termínu 3.10. – 10.10.2021 vyjdou na skvělých 730 Kč. Nádherné pláže plné jemného bílého písku, krásná příroda, hory, velké množství historických a kulturních památek, to vše a ještě mnohem víc Mallorca nabízí. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci po ostrově. Pokud dáváte přednost cestování s podporou cestovní kanceláře, zájezdy na Mallorcu najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika ani žádná její část není na španělském seznamu rizikových zemí.  Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň–Palma de Mallorca–Vídeň v termínu 3.10. – 10.10. 2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Mallorca z Vídně za 730 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!