Ještě nemáte plány na lednové víkendy? Rádi byste si udělali krátký výlet do zahraničí? Pokud jste 2× odpověděli ano, mohla by vás zaujmout aktuální akční nabídka aerolinky Laudamotion. V lednu to sice na Mallorce není na koupání, příjemné počasí ideální k prohlídce hlavního města by však být mělo. Naše tipy na zajímavá místa najdete v online průvodci po Mallorce. Zpáteční letenky s odletem z Vídně nyní zakoupíte v přepočtu za 690 Kč. Odlétat budete v sobotu večer, návrat je plánován na nedělní odpoledne. Pokud by vám takový rychlý výlet nevyhovoval, pobyt si můžete prodloužit do pondělí, za letenky pak dokonce ještě pár euro ušetříte. Zájezdy na Mallorku s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod >>. 

 

Při cestách po EU si vystačíte s kartičkou pojištěnce. Pokud však chcete mít jistotu, že za vás všechna případná lékařská ošetření uhradí pojišťovna, doporučujeme vám vyřízení cestovního pojištění. Na srovnání dostupných možností se můžete podívat na tomto odkazu >>.

 

Odlétat budete z dobře dostupné Vídně. Až na letiště vás odveze společnost Regiojet nebo Flixbus.

 

Cena letenek je sice velmi dobrá, nezapomeňte k ní ale připočítat i další náklady včetně výše zmíněného cestovního pojištění, transferu z/na letiště ve Vídni a na Mallorce, ubytování a stravování.

 

Ubytování můžete vyhledávat přes stránku Booking. Pokud byste však dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku Airbnb. Zde navíc při registraci přes tento odkaz získáte znatelnou slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky na trase VídeňPalma de MallorcaVídeň v termínu 18.–19. ledna (pátek až neděle), případně 18. až 20. ledna, můžete zarezervovat na stránkách Laudamotion (Ryanair). Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Mallorca akční letenky na leden
Levné letenky na Mallorku
Mallorca z Vídně na víkend za 690 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!