Sníte v těchto dnech, kdy je Česká republika zahalena bílou sněhovou pokrývkou, o dovolené v teplých destinacích, kde vás přivítá spíše teplý písek a osvěžující moře? Pak by vám mohly padnout do oka akční letenky společnosti Ryanair, které vás na konci letních prázdnin zavedou na turisticky velice oblíbenou Mallorku. Zpáteční letenku z Prahy zakoupíte aktuálně za 2433 Kč, a to jak na víkendový tak i týdenní pobyt. Týdenní pobyt s návratem v září vás pak na letenkách vyjde i o něco levněji. Stačí si prohlédnout kalendář termínů. Zájezdy na Mallorku s cestovní kanceláří pak naleznete zde. Podrobného průvodce po Mallorce zcela zdarma pak naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: S aktuální platností je nutné před odletem vyplnit tento elektronický formulář s podrobnostmi o vašem pobytu. Odlet je však za několik měsíců, aktuální podmínky pro vstup mohou být tedy zcela odlišné, doufejme pro cestovatele příznivější, proto v případě zájmu sledujte aktuální dění a novinky. Situace se určitě ještě změní. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat i další náklady na dovolenou, a to zejména ubytování, stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, které byste určitě neměli opomenout. Přehledné online srovnání cestovního pojištění pak naleznete zde >> 

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking, s ohledem na aktuální situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Mallorca – Praha v termínu 20. –  29. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Mallorku v srpnovém termínu
Mallorca z Prahy o letních prázdninách za 2433 Kč! (letenky tam i zpět, i víkendy)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!