Sníte v těchto dnech, kdy je Česká republika zahalena bílou sněhovou pokrývkou, o dovolené v teplých destinacích, kde vás přivítá spíše teplý písek a osvěžující moře? Pak by vám mohly padnout do oka akční letenky společnosti Ryanair, které vás na konci letních prázdnin zavedou na turisticky velice oblíbenou Mallorku. Zpáteční letenku z Prahy zakoupíte aktuálně za 2433 Kč, a to jak na víkendový tak i týdenní pobyt. Týdenní pobyt s návratem v září vás pak na letenkách vyjde i o něco levněji. Stačí si prohlédnout kalendář termínů. Zájezdy na Mallorku s cestovní kanceláří pak naleznete zde. Podrobného průvodce po Mallorce zcela zdarma pak naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: S aktuální platností je nutné před odletem vyplnit tento elektronický formulář s podrobnostmi o vašem pobytu. Odlet je však za několik měsíců, aktuální podmínky pro vstup mohou být tedy zcela odlišné, doufejme pro cestovatele příznivější, proto v případě zájmu sledujte aktuální dění a novinky. Situace se určitě ještě změní. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat i další náklady na dovolenou, a to zejména ubytování, stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, které byste určitě neměli opomenout. Přehledné online srovnání cestovního pojištění pak naleznete zde >> 

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking, s ohledem na aktuální situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Mallorca – Praha v termínu 20. –  29. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Mallorku v srpnovém termínu
Mallorca z Prahy o letních prázdninách za 2433 Kč! (letenky tam i zpět, i víkendy)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!