Sníte o návštěvě turisticky velmi populární Mallorky? Pak by vám mohly padnout do oka akční letenky společnosti Ryanair, které aktuálně zakoupíte s odletem z Prahy za 1973 Kč! V ukázkovém termínu vám přinášíme víkendový termín na konci července, na ostrov se však můžete za tuto cenu vydat i na vícedenní pobyty během prázdnin, stačí prohlédnout kalendář termínů. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Mallorku s cestovní kanceláří naleznete zde. Podrobného průvodce po Mallorce zcela zdarma pak naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Při nákupu letech mějte, prosím, na paměti, že virová situace se může do chvíle odletu ještě změnit a hrozí tak zrušení nebo přeložení letů. S aktuální platností je však pro vstup na území Španělska vyžadován negativní PCR test, ne starší 72 hodin. Turisté jsou také povinni vyplnit tento online sanitární formulář, po jehož odeslání získáte QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat ceny letištních transferů, ubytování, stravování a zejména cestovní pojištění, na které byste v této době neměli zapomenout. Přehledné online srovnání cestovního pojištění naleznete zde

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na aktuální situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Mallorca – Praha v termínu 23. – 25. července (pá-ne) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Mallorku z Prahy
Mallorca z Prahy o letních prázdninách i na víkendy za 1973 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!