Plánujete si dovolenou na přelom srpna a září? V tom případě by vás mohla zaujmout akční nabídka letecké společnosti Ryanair, se kterou se můžete vydat na prodloužený víkend na krásnou Mallorku. Zpáteční letenku z Prahy aktuálně zakoupíte za 1734 Kč! Jestliže nevíte, co by vám na Mallorce nemělo uniknout, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Mallorku s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Vstup do Španělska je od včerejší půlnoci umožněn bez jakéhokoli omezení. Na letišti vás pouze čeká měření teploty, kdy následně na sebe musíte zanechat kontakt a osobní údaje. 

Mějte však na paměti, že situace se může stále změnit. Sledujte proto aktuální informace. Tento akční tip tedy směřujeme zejména těm čtenářům, kteří si nemohou dovolit zakoupit dovolenou na last minute. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek dále nezapomeňte připočítat i další náklady na dovolenou, a to například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož online srovnání si můžete prohlédnout zde

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking. Doporučujeme však hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Mallorca – Praha v termínu 29. srpna – 2. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Mallorku
Mallorca z Prahy koncem prázdnin na prodloužený víkend za 1734 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!