Vyhovují vám odlety z Bratislavy a chcete ještě letos na pár dní k moři? Pak právě pro vás bude náš další tip. Pouze pár míst za akční cenu uvolnil dopravce Ryanair na trase Bratislava – Palma de Mallorca. Například v termínu 21.9. – 25.9. 2021 můžete zakoupit zpáteční let za bombastických 520 Kč. V nabídce jsou i další lety, které jsou jen o několik málo korun dražší. Doporučujeme s nákupem dlouho neotálet, dokud je z čeho vybírat. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce po ostrově, ať vám neunikne žádné ze zajímavých míst. Pokud dáváte přednost cestování s podporou cestovní kanceláře, zájezdy na Mallorcu najdete na tomto odkaze. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika ani žádná její část není na španělském seznamu rizikových zemí.  Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Mallorce doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Mallorce můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Bratislava–Palma de Mallorca–Bratislava například v termínu 21.9. – 25.9. 2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Mallorca z Bratislavy za 520 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!