Rádi cestujete na vlastní pěst a přemýšlíte, kam v následujících dnech vyrazit? Inspirujte se naším tipem a navštivte španělskou Mallorcu. Zpáteční letenky z Vídně pořídíte v termínu 12.10. – 19.10. 2022 od 760 Kč. K letenkám jsme pro vás vybrali výhodné ubytování v letovisku Can Picafort. Týden na Mallorce vás tak vyjde na 5 200 Kč / osoba. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci ostrovem Mallorca, kde najdete tipy pro váš itinerář. Pokud před cestováním na vlastní pěst dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od CK si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Španělska není nutné předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář.

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Mallorce doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely na Mallorce můžete zarezervovat přes stránky Booking. Námi vybrané ubytování najdete zde >> 

Letenky na trase Vídeň – Palma de Mallorca – Vídeň můžete rezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair >> Ubytování můžete rezervovat zde >>

Mallorca na týden nízkorozpočtově za 5200 Kč (letenky z Vídně + ubytování)

1 komentář u „Mallorca na týden nízkorozpočtově za 5200 Kč (letenky z Vídně + ubytování)

  • 10.10.2022 (11:38)
    Trvalý odkaz

    Tam je to super byli jsme tam v zari …. jinak Je potreba mit pronajate auto , protoze Can picafort je na druhem konci ostrova a bez auta to moc resitelne neni ….. Sice da se autobusem ,ale ty vecerni prilety jsou neresitelne bez auta. JInak pozor na pujcovnu Gold car – vzdy vam vnuti jeste to jeji trapne pojisteni i kdyz mate sve od bookingu . V noci je to neresitelne takze je potreba pocitat s lehce vysi cenou za auto. Jinak my byli v hotelu Nordeste playa a moc fajn. Takovy prima hotel s all in programem. Na plaz pres cestu – pohoda .

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!