Dovolenou jako ze snů si můžete dopřát s naším dnešním tipem na letenky za akční cenu! Vyrazit můžete na exotický pobyt plný luxusu a nevšedních zážitků na Maledivách. V nabídce jsou lety na trase Praha – Male a vybírat můžete již v podzimních a zimních měsících tohoto roku až do konce března 2022. Za zpáteční let zaplatíte krásných 13 990 Kč v četně tax a letištních poplatků. Termínů je zatím dost, ale s výběrem rozhodně neváhejte. Pokud však preferujete hotový zájezd s podporou cestovní kanceláře, můžete si vybrat z aktuální nabídky na Invii.

INFO KE KORONAVIRU: Dostupné lety jsou k výběru až do konce března následujícího roku a situace se do té doby může měnit. Proto doporučujeme sledovat aktuální nařízení na stránkách ministerstva. V současné době platí následující. Od 1.7. se Maledivy otevírají turistům ze všech států. Při vstupu musíte předložit negativní PCR test (nesmí být starší než 96h) a tato povinnost je platná i pro osoby plně očkované. V obou případech je dále potřeba vyplnit online formulář,  kam cestující nahraje i negativní PCR test.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, transfer lodí do resortu, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Ubytování dle vašich představ můžete vyhledat a zarezervovat na stránkách Booking.com. 

Akční letenky za 13 990 Kč na trase Praha – Male – Praha v mnoha termínech od října až do března 2022 můžete rezervovat zde>>

Maledivy z Prahy v mnoha termínech za 13990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!