Toužíte o exotické dovolené ve stínu palem? Díky našemu dalšímu dnešnímu tipu se můžete vydat na exotické souostroví Maledivy. To vás okouzlí nádhernými písečnými plážemi, průzračným mořem a bohatým podmořským životem. Na místo vás dopraví 5* aerolinka Singapore Airlines, se kterou se na souostroví můžete vydat hned v několika termínech od dubna do listopadu. Zpáteční letenky do Male jsou dostupné s odletem z Prahy za cenu 13 990 Kč. Pokud jsou Maledivy vaší vysněnou destinací, ale raději se svěříte do rukou cestovní kanceláře, organizované zájezdy si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Situace se do vašeho odletu může ještě několikrát změnit, ale momentálně platí následující: Maledivy jsou otevřeny turistům ze všech států. Při vstupu musíte předložit negativní PCR test (nesmí být starší než 96h) a tato povinnost platí i pro osoby plně očkované. Dále musí všichni přilétající vyplnit online formulář,  kam cestující nahraje i negativní PCR test. O podrobnostech se informujte na stránkách MZV.

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Nově se od ledna 2022 platí na Maledivách odletová daň. Toto zatížení se týká nejen turistů, ale i místních a platí pro všechna letiště v zemi. Pro lety ve třídě Economy je výše poplatku 30 USD.

Ubytování na Maledivách můžete rezervovat na stránkách Booking

Letenky na trase Praha – Male – Praha za 13 990 Kč, v několika termínech od dubna do listopadu 2022 , zakoupíte na stránkách ověřeného českého prodejce >>

Maledivy z Prahy s 5* aerolinkou Singapore Airlines za 13990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!