Maledivy z Prahy na 8 dní s plnou penzí za 21300Kč! (letenky + ubytování)

Maledivy z Prahy na 8 dní s plnou penzí za 21300Kč! (letenky + ubytování)

V dalším dnešním levnocestovatelském tipu si připomeneme stále platící akci letenek z Prahy na Maledivy a zpět za 12590Kč. Je to totiž skvělá příležitost k návštěvě tohoto pozemského ráje. Maledivy jsou cenově mnohem lépe dostupné, než si většina lidí myslí a za 8-denní dovolenou tak nemusíte utratit celkově více, jak 21500Kč (2x 100Kč dáte za dopravu z letiště na váš ostrov). Sám jsem tuto dovolenou podnikl se svojí ženou letos v březnu a fotky + moji recenzi naleznete níže. Termínů je více, snadno si tak můžete zvolit jiné datum, nebo délku pobytu.

<

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek a informujte se na dostupnost ubytování. Část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období, nebo mohou využít tento tip k líbánkám na Maledivách.

P1040342

Letenky Praha – Male – Praha za 12560Kč zakupte zde >>

Datum i délku si můžete upravit. Já pro názornost zvolil 19. – 27. listopadu.

1

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1250Kč).

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, sám jsem na cestách. A tady to navíc pomůže více lidem.