Dnem i nocí sníte o vůni dálek, hřejivém písku pod nohama a modrou oblohou nad hlavou? Pak si naplánuje nezapomenutelnou dovolenou na snových Maledivách s akčními letenkami společnosti Qatar Airways za 14 990 Kč z Prahy. Termíny jsou k dispozici od června do prosince tohoto roku a termínů je dostatek, je tedy určitě z čeho vybírat. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Maledivy s cestovní kanceláří naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Maximálně 96 hodin před odletem musíte absolvovat PCR test a při cestě se prokázat negativním výsledkem. Výjimku mají děti do 1 roku. Tento výsledek je pak nutné nahrát i do zdravotní karty cestujícího, kterou naleznete na tomto odkazu

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, veškeré tipy naleznete v tomto podrobném návodu >> 

 

Před odletem na Maledivy si bez ohledu na situaci určitě zřiďte i cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. 

 

K ceně letenek dále nezapomeňte připočítat i ceny letištních transferů, ubytování, stravování (pokud nebude v ceně ubytování) a případné výlety či atrakce, které v průběhu pobytu absolvujete. 

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking, s ohledem na situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. U hledání ubytování si dejte pozor na skryté poplatky, které nemusí být zahrnuty v ceně, ale jsou vypsány po rozkliknutí konkrétního pokoje. Pro podrobné informace v češtině však můžete dále využít i stránky Maledivy-levne.cz. 

 

 

Letenky Praha – Male – Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

Akční letenky na Maledivy
Maledivy z Prahy i přes letní prázdniny a Vánoce za 14 990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!