Víte, jakou asijskou zemi spousta cestovatelů považuje za jednu z nejzajímavějších vůbec? Malajsii! Vy ji můžete navštívit, pokud využijete akční nabídku aerolinky China Southern Airlines. Zpáteční letenky z Vídně s příletem na Langkawi u této společnosti nyní zakoupíte za velmi dobrou cenu 9 390 Kč. Langkawi je exotické souostroví, kde vás očarují krásné pláže a vodopády. Pokud máte raději městský ruch, můžete zvolit letenky s příletem do Kuala Lumpur za 9 490 Kč. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Malajsie přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou dosud nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Cestovní pojištění je pro cesty do Malajsie nutností, určitě na něj tedy nezapomeňte. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte autobusy Eurolines, Regiojet nebo Flixbus.

 

Kromě ceny letenek, pojištění a transferu do/z Vídně do celkového rozpočtu započítejte i ubytování, dopravu po Malajsii a stravování. Malajsie obecně není drahou destinací, ale i tak je třeba s dalšími náklady počítat.

 

Hotel vyhledávejte přes Booking nebo Agodu. Druhá jmenovaná možnost mnohdy vychází výhodněji, vždy to ale chce nabídky nejprve porovnat a až poté se rozhodnout. Alternativou je pak využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes stránky Airbnb.

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Langkawi (Malajsie)Vídeň můžete rezervovat zde v kalendáři termínů >>. Na cestu se vydáte v březnu, návrat je možný ve stejném měsíci či v dubnu.

 

Letenky Vídeň–Kuala Lumpur (Malajsie)Vídeň můžete rezervovat zde v kalendáři termínů >>. K dispozici jsou termíny od ledna do dubna.

 

Levné letenky Langkawi

 

Levné letenky Kuala Lumpur
Malajsie (Langkawi či Kuala Lumpur) z Vídně od 9390 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!