Svátky věrozvěstů a Jana Husa nám letos o prázdninách přichystají volno v podobě prodlouženého víkendu a pokud už nyní přemýšlíte nad tím, jak toho využijete, mohly by vás zaujmout levné letenky do Madridu z Norimberku. Ty jsou dostupné na více termínů o letních prázdninách, ale právě na začátek července hledá letos dovolenou nejvíce lidí.  Inspirovat se při tomto výletu můžete cestopisem z Madridu od naší čtenářky, nebo využít našeho průvodce Madridem. Zájezdy do Madridu přes cestovní kanceláře, naleznete pro srovnání zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem.

 

Před nákupem čehokoliv si jako vždy nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně ceny za dopravu z/na letiště v Norimberku i Madridu, ubytování atd.

 

Všechny hotely na toto datum, pak naleznete zde. Nejlevněji pach vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

 

Letenky rezervujte na trase Nuremberg – MadridNuremberg přímo u dorpavce Ryanair.com za necelých 51,9€ na 5. – 10. července

 

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně jen příruční zavazadlo, které vám bude stačit bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde.

Madrid v prodlouženém víkendu o červencových svátcích za 1400Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!