Výhodných letenek do Madridu využijeme v dnešním prvním levnocestovatelském tipu. Velkou výhodou je, že se jedná o prodloužený víkend středa – neděle a vystačíte si tak s minimem dovolené. Inspirovat se při tomto výletu můžete cestopisem z Madridu od naší čtenářky, nebo využít našeho průvodce Madridem. Zájezdy do Madridu přes cestovní kanceláře, naleznete pro srovnání zde. V případě zájmu si s nákupem pospěšte, letenky za nejnižší cenu nebudou mít dlouhého trvání.

 

 

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/na letiště v Norimberku i v Madridu, stravu a případné vstupné.

 

 

Letenky rezervujte na trase Nüremberg – Madrid – Nüremberg přímo u dopravce Ryanair.com za necelých 40€ na 10. – 14. května.

 

 

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně jen příruční zavazadlo, které vám bude stačit bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Co se týká ubytování, máte dvě možnosti. Nejlevněji vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a následně se ubytovat přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině a tak pokud ojedete ve dvou, může ji každý z vás uplatnit na dvě noci dražší 1900Kč a zaplatit tak jen 1200Kč.

 

Všechny hotely na toto datum, pak naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral tento hotel. Výhodu je zejména nízká cena, nevýhodou pak nižší hodnocení. Pokud preferujete vyšší komfort, vyberte si nějaký jiný hotel z kompletní nabídky výše, nebo AirBnb.

 

Madrid na 5 dní z Norimberku za 3000Kč (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!