Madeira z Prahy za 3890 Kč! (letenky tam i zpět)

Madeira z Prahy za 3890 Kč! (letenky tam i zpět)

Náš další dnešní tip potěší všechny cestovatele, kteří preferují cestování na vlastní pěst. Vydejte se poznat krásnou Madeiru, ostrov nádherné přírody a věčného jara. Zpáteční letenky z Prahy můžete aktuálně pořídit za cenu 3 890 Kč. Letenky jsou dostupné v několika termínech od září 2022 až do června 2023. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Madeirou, ve kterém najdete tipy na výlety a rady pro vaši cestu. Pokud vás Madeira zaujala, ale preferujete organizované cestování, nabídku zájezdů s CK si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU:Při cestě na Madeiru odpadá povinnost prokazovat se potvrzením o bezinfekčnosti. Doporučuje se pouze vyplnit registraci cestovatele. Více informací najdete nastránkách MZV.

<

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>

K ceně letenek dále připočítejte i letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro neomezený pohyb po Madeiře je skvělou volbou pronájem automobilu.

Ubytování rezervujte nejlépe přes Booking.

Letenky Praha – Funchal – Praha v několika termínech od září 2022 do června 2023 můžete rezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce >>