TAP Air Portugal přichází s další várkou akčních letenek, tentokrát na Madeiru! Vydejte se na ostrov věčného jara! Letenky z Prahy s krátkým přestupem v Lisabonu pořídíte za neuvěřitelnou cenu 2600 Kč.  Levné letenky pořídíte v termínech během měsíce ledna, února i března 2022. Při plánování vaší cesty určitě nahlédněte do našeho online průvodce Madeirou, ve kterém naleznete spoustu tipů na zajímavá místa. Pokud přeci jen dáváte přednost  organizovaným zájezdům, prozkoumejte tento odkaz. 

INFO KE KORONAVIRU: Jelikož se jedná o lednový termín, budou podmínky pravděpodobně jiné.  Momentálně při cestách na Madeiru platí následující podmínky: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha –  Funchal – Praha s přestupem v Lisabonu například v termínu 19. 1. – 26.1.  2022 můžete zarezervovat zde >> 

 

Madeira z Prahy za 2600 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!