Madeira přímým letem z Prahy za 4490 Kč! (letenky tam i zpět)

Madeira přímým letem z Prahy za 4490 Kč! (letenky tam i zpět)

Plánujete začátek roku 2023 strávit na cestách? Inspirujte se naším dalším dnešním tipem a vydejte se v lednu na Madeiru! Tento ostrov láká na nádhernou a rozmanitou přírodu, hory, nespočet turistických tras i koupání v Atlantiku. Přímé letenky z Prahy do Funchalu a zpět pořídíte za 4 490 Kč. Letenky za tuto cenu jsou dostupné v několika termínech během ledna 2023. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Madeirou, ve kterém najdete tipy na výlety a rady pro vaši cestu. Pokud vás Madeira zaujala, ale preferujete organizované cestování, nabídku zájezdů s CK si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Madeiru odpadá povinnost prokazovat se potvrzením o bezinfekčnosti. Doporučuje se pouze vyplnit registraci cestovatele. Více informací najdete nastránkách MZV.

<

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>

K ceně letenek dále připočítejte i letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro neomezený pohyb po Madeiře je skvělou volbou pronájem automobilu.

Ubytování rezervujte nejlépe přes Booking.

Letenky na trase Praha – Funchal – Praha v několika termínech během ledna 2023 můžete rezervovat skrze stránky ověřeného českého prodejce >>