Los Angeles z Vídně za 7990 Kč! (letenky tam i zpět)

Los Angeles z Vídně za 7990 Kč! (letenky tam i zpět)

Dnešním akčním tipem jistě potěšíme všechny cestovatele, kteří touží navštívit Los Angeles. Los Angeles je domovem proslulého Hollywoodu. Najdete zde nádherné pláže, známé celebrity, nekonečné množství nákupních možností. To vše a ještě mnohem víc Los Angeles nabízí. Zpáteční letenky na trase Vídeň – Los Angeles pořídíte za úžasných 7990 Kč. K dispozici je celá řada termínů, a to od ledna až do června. Záleží tak čistě na vás, jaký termín si vyberete. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do USA přes cestovní kanceláře pak najdete zde.

INFO KE KORONAVIRU:Před odletem určitě pozorně sledujte aktuální informace na stránkáchMinisterstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné. Podmínky se často mění a nelze předvídat, jaká bude situace v době vaší cesty. Aktuálně pro cesty USA platí tyto podmínky: Před odletem do USA musí všichni cestující mít spolu s potvrzením o očkování i negativní test, který nebude starší déle než jeden den.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vástento podrobný návod >>

Před odletem nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Přehledné online srovnání naleznete na tomto odkazu >>.Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady na cestu, a to včetně letištních transferů, ubytování a stravy. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinitonline zde.

Ubytování můžete vyhledat a rezervovat přesBooking, ale pokud upřednostňujete ubytování v soukromí, hledejte na stránkáchAirbnb.Nezapomeňte, že do vašeho odletu se může ještě leccos změnit a je tak vhodné volit ubytování s možností bezplatného, nebo minimálního storna.

Letenky na traseVídeň– Los Angeles – Vídeň s mezipřistáním v Londýně v termínech od ledna do června 2022rezervujte na stránkáchověřeného českého prodejce.