Londýn z Prahy na víkend za 798 Kč! (letenky tam i zpět)
Už dlouho se v našich tipech neobjevily levné letenky do Londýna a proto je nejvyšší čas to napravit. Právě teď můžete u dopravce Ryanair zakoupit zpáteční letenky z Prahy a to za skvělou cenu 798 Kč. Vyrazit můžete na víkend v termínu 10.6. – 12.6.2022, ale pokud chcete v Londýně strávit delší čas, jsou za stejnou cenu k dispozici i odlety o den, nebo dva dříve. Stihnete tak navštívit nejen největší turistická lákadla, ale i širší okolí, nebo si vyrazit po nákupech. Před cestou se inspirujte v článcích od našich čtenářů, které najdete na tomto odkazu. Pokud byste Londýn rádi navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů najdete na tomto odkazu.
INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Spojeného království není vyžadováno žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani se nemusí vyplňovat žádná prohlášení. Do Londýna tak můžete cestovat jako v dobách před pandemií. Nezapomeňte však, že Velká Británie již není součástí EU a je potřeba mít u sebe platný pas.
TIP PRO VÁS:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>
Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, dopravu na letiště, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud budete chtít cestovat i mimo metropoli, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil.
Hotely v Londýně můžete zarezervovat přes stránky Booking. Před rezervací doporučujeme všechny nabídky porovnat a upřednostnit ubytování s možností bezplatného storna, které jistě uvítáte v případě nenadálých událostí.
Letenky na trase Praha–Londýn Stansted–Praha, např. ve víkendovém termínu 10.6. – 12.6. 2022, rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně letenky můžete zakoupit u českého prodejce, cena bude sice o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.
