O letních prázdninách se můžete vypravit také do Londýna! Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní vyjdou na 938 Kč. Vybírat můžete z celé řady termínů, zvolit tak můžete jen víkendový pobyt nebo si dovolenou v Anglii ještě o něco protáhnout. Rady na cestu získáte v našem podrobném průvodci po Londýně a v cestopisech našich čtenářů zde. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Spojené království od 8. června zavádí povinnou karanténu po příjezdu, při návratu do ČR pak musíte předložit negativní test. Věříme ale, že do srpna/září se podmínky ještě zlepší.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou začínáte, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>. 

 

Doporučujeme vám vyřídit si cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

I když je odlet z výborně dostupné Prahy a cena letenek nízká, nezapomeňte, že budete mít ještě další náklady. Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště Londýn Stansted. Lístky na transfer do centra města si zakupte co nejdříve po nákupu letenek na stránkách EasyBus. Ceny začínají na slušných 2 librách/jeden směr, ale postupně stoupají.

 

Veškeré volné hotely naleznete zde. Alternativně také můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Kvůli aktuální situaci volte ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě vyčkejte.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Londýn Stansted–Praha například v termínu 8. až 9. srpna (sobota brzy ráno až neděle odpoledne) rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně  letenky můžete zakoupit u českého prodejce, cena bude sice o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu. 

 

Pozornost věnujte hodně brzkému odletu z Prahy.

 

letenky Londýn ryanair
Levné letenky do Londýna z Prahy
Londýn z Prahy na víkend i o letních prázdninách za 938 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!