Rádi byste vyrazili na víkend do Londýna a preferujete odlet z Ostravy? Díky letecké společnosti Ryanair si  do této metropole můžete zaletět v termínu 25.11. – 28.11.2021 za úžasných 258 Kč. Na své si zde přijdou milovníci historie a architektury, ale vyrazit můžete třeba i jen za nákupy. Nezapomeňte, že je nutné do Spojeného Království cestovat pouze s platným cestovním pasem. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v článcích od našich čtenářů, které najdete na tomto odkazu. Pokud byste Londýn rádi navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 4.10. by se k plně očkovaným cestujícím mělo přistupovat dle stejných pravidel, jako by se jednalo o očkovaného Brita, tj. bez nutnosti  karantény. Všichni plně očkovaní cestující si musí objednat na 2. den po příletu test a vyplnit příjezdový formulář. Doporučujeme vám sledovat aktuální podmínky na stránkách MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud budete chtít cestovat i mimo metropoli, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely v Londýně můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Ostrava–Londýn Stansted–Ostrava v termínu 25.11 – 28.11.2021 rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně  letenky můžete zakoupit u českého prodejce, cena bude sice o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.

 

Londýn z Ostravy na prodloužený víkend za 258 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!