Londýn z Brna za 678 Kč! (letenky tam i zpět)

Londýn z Brna za 678 Kč! (letenky tam i zpět)

Za nákupy, památkami, nebo jen ochutnat pravou anglickou snídani? S naším dnešním tipem si můžete užít Londýn za hubičku! V rezervačním systému dopravce Ryanair jsou totiž k mání akční letenky z Brna, kdy za zpáteční let zaplatíte jen 678 Kč. Za tuto cenu se do Londýna můžete podívat v termínu 21.11. – 24.11. 2022, s nákupem ale neváhejte, očekáváme, že místa budou velmi brzy pryč. Před cestou nezapomeňte načerpat inspiraci v některém z cestopisů, které najdete zde. Pokud vás návštěva Londýna láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku organizovaných zájezdů si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Spojeného království není vyžadováno žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani se nemusí vyplňovat žádná prohlášení. Do Londýna tak můžete cestovat jako v dobách před pandemií. 

<

TIP PRO VÁS:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, dopravu na letiště, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde.

Hotely v Londýně si můžete vyhledat a zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Brno – Londýn Stansted – Brno v termínu 21.11. – 24.11. 2022 můžete rezervovat na stránkách společnosti Ryanair >>